Список новостей

20 из 837

Зустрічі для підлітків, на яких вони можуть знайомитися, спілкуватися, обмінюватися думками між собою та дорослими, яким вже є чим поділитися) 

25-27 жовтня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Сьогодні відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «World Edu».

Ближайшими темами наших встреч станут темы "Предпринимательства и бизнеса"

Стар «Rest&Grow» - совместного проект "СвітМолоді" и проекта "Бути корисним"

Мария Черевко – автор и вдохновитель проекта «Бути корисним» - рассказала о нем «СвітуМолоді».

Ищите ответы на сложные вопросы - загляните в наш Клуб экспертов!

Вчителі та громадські активісти об’єднуються, щоб навчати дітей зміні клімату та збереженню довкілля. 

Хочемо представити Вам проект "Бути Корисним". Зі слів організаторів, це проект, що виховує жагу до знань, розкриває творчий потенціал дітей та запалює вогонь в крихітних серцях маленьких українців

Каждые родители, озабоченные воспитанием ребенка и подготовкой его к взрослой жизни, стараются нагрузить его учебой по максимуму.

Она забирает у каждого из нас по 10 или 12 лет жизни. Это время, которое можно было бы потратить с большей пользой на отдых, увлечения, путешествия. Да мало ли на что ещё. Но нет!

Сьогодні вихованці Дитячого центру  «ProfiCAMP» КПДЮ завітали в гості до Юридичної компанії «Салком» -однієї з передових компаній цієї галузі.

01.06.13 в день захисту дітей «СвітМолоді» побував в столичному Гідропарку на озері Берізка на фестивалі «Дитячі серця – чисті джерела».

Нагородження переможців XIV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Проект Mars Hopper, разработанный украинскими изобретателями, стал победителем мирового хакатона NASA Space Apps Challenge в номинации "зрительские симпатии".

Для людини, що прокидається, засинає і живе зі смартфоном в руках, навик фільтрації інформації і здатність споживати її не хаотично, а усвідомлено, так само необхідний, як і здорове харчування для тіла.

Стоит ли омрачать окончание и без того непростого учебного года критикой, требованиями исправиться, угрозами заставить учиться летом? Ответ очевиден – конечно же, нет!

Здесь  собраны самые общие и самые эффективные советы. Каким из них следовать – выбирай сам.

Ось і завершився наш конкурс юних відоблогерів «Моя школа the best». Щоб взяти участь у конкурсі, учасникам потрібно було зібрати у своїй школі команду з п‘яти однодумців і разом зняти відеоролик, присвячений своїй школі.

Некомерційна технологічна стартап-лабораторія DIY Lab Kiev (Do it yourself Laboratory) для дітей від 6 років почала працювати на базі коворкінгу "Платформа"