Список мероприятий

20 из 24

10-12 серпня у Києві відбудеться триденний Форум «Кліматична освіта 2016», присвячений висвітленню теми зміни клімату у формальній та неформальній освіті

17-19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться головна подія освітньої галузі України.

За інформаційної підтримки «Світу Молоді» до акції долучився волонтерський еко-просвітницький проект «Секрети свідомого споживання для школярів».

Школа юних журналістів «Світ Молоді» оголошує конкурс відеоблогерів «Моя школа the best».

У суботу, 7 листопада 2015 р., о 12.00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться святоі юних журналістів, організоване ЮН-ПРЕС.

ГО «Сучасний Світ Молоді» підтримала вже традиційний «Kozak Challenge Junior» і запрошує до реєстрації учасників цьогорічного забігу.

22 травня 2015 року в Молодіжному парку по вул. К. Данькевича, 4-а в Деснянському районі столиці відбудеться святкування ДНЯ МАТЕРІ та ДНЯ СІМ’Ї. Організатором заходу виступає Спілка багатодітних родин Деснянського району міста Києва «Берегиня» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської РДА, Деснянського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, народних депутатів Деснянського району. Інформаційним партнером свята виступає перший молодіжний шкільний портал «Світ Молоді».
 
У програмі спортивні розваги та конкурси з прекрасними призами, концерт юних талантів багатодітних родин, майстер-класи та багато іншого. Початок о 15:00.
 
Дрес-код заходу – вишиванка!
22-24 травня 2015 року у місті Києві відбудеться ХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».
 
Ініціатор цього заходу, Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, зустрічатиме юних журналістів з усіх регіонів України та багатьох країн світу. Цьогоріч Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» проходитиме по-особливому – адже Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» святкує свій 25-річний, а Київський Палац дітей та юнацтва – 80-річний ювілей.
 
Незмінними організаторами фестивалю є Міністерство освіти і науки України; Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА; Київський Палац дітей та юнацтва.
 
Цього року на фестиваль завітають 258 учасників. До Києва приїдуть з багатьох областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська) та з таких країн: Азербайджану, Білорусі, Палестини, Польщі, Молдови.
 
Офіційно, Фестиваль починається 21 травня 2015 року о 13:00 під час старту журналістського марафону, де всі команди матимуть змогу зустрітись всім разом після довгої розлуки. 
 
Перша половина дня проходить активно, адже марафон включає в себе станційну гру, яка дає змогу командам показати свої теоретичні знання на практиці та додати собі декілька балів до маршрутного листа. Затим, знову ж таки, в рамках марафону – учасники висадять чорнобривці на традиційній Алеї Прес-весни, в знак зустрічі та міцної дружби. 
 
О 14.30 відбудеться урочиста прес-конференція організаторів та співорганізаторів конкурсу. Затим о 16.00 у концертній залі відбудеться розкриття головної інтриги Фестивалю-конкурсу – урочисте оголошення переможців всіх номінацій. 
 
І традиційно, завершувати вечір буде теплохідна прогулянка по річці Дніпро. Не дарма наш фестиваль називається «Прес-весна на Дніпрових схилах».
 
Другий фестивальний день насичений більше діловою програмою, починається він з екскурсійних походів до вищих навчальних закладів, які покажуть медіа-центри своїм потенційним студентам. 
 
Після екскурсії учасники Фестивалю потраплять на інтернет-діалог, тема якого «Місце молоді в сучасному медіа ландшафті» і брати участь у ньому будуть 5 країн: США, Сербія, Азербайджан, Білорусія та, звичайно, Україна. Делегати розкажуть нам, які особливості в їхніх країнах має спілкування молоді та ЗМІ. Це відбудеться о 14 годині. 
 
Учасники Фестивалю їдуть до Києва не лише за нагородами, а ще – отримати знання та продемонструвати свої навички. Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» надає можливість з кожного заходу повезти з собою нові враження та нові вміння. Цьогоріч ми запросили медіа-фахівців для того, щоб відкрити нові можливості для наших учасників: і для дітей, і для керівників делегацій. 
 
В кожній номінації крім переможців, які зайняли перші місця є роботи, які варто відзначити, адже вони трішечки не дотягнули до призових відзнак, таких учасників Організатори нагороджують спец преміями та подарунками, і це нагородження пройде о 16.30 22 травня 2015 року. Світ Молоді нагородить трьох переможців у номінації "ІТ".
 
А завершати суботній фестивальний день буде творчий вечір на честь святкування 25ти річчя Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС». В програмі заходу – творчі зустрічі з випускниками, соціальними партнерами та іншими гостями агентства.
 
Останній фестивальний день буде вже більш творчим, аніж робочим, адже гостям час їхати в свої міста та містечка, ділитись досвідом та враженнями з тими, хто не потрапив на Фест цього року.
 
Квест «З Палацом у серці», підбиття підсумків журналістського марафону, участь у заходах екстремальної журналістики та творча акція «Мрія «ЮН-ПРЕСу», якою буде закриватись Фестиваль – це все останній день ХІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької «Прес-весна на Дніпрових схилах» цього року.
 
Приєднуйтесь до свята дитячо-юнацької журналістики!
Вихованці, батьківська громадськість, педагогічний колектив Київського Палацу дітей та юнацтва є постійними організаторами та учасниками національно-патріотичних, благодійних, волонтерських проектів, заходів та акцій.
 
Напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги та 70-ї річниці завершення Другої світової війни та відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі Палац приймає Естафету єдності, звитяги та слави в рамках національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва "Нам Україна вище над усе!".
 
До участі у патріотичній акції «З вірою в серці» 7 травня о 17.00 запрошений народний депутат України, голова комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської  катастрофи, голова фонду «Рідна країна» Микола Томенко, громадські діячі, представники батальйонів, учасники бойових дій, волонтери, педагоги та гуртківці Палацу.
 
На флагштоку Київського Палацу дітей та юнацтва здійметься національний стяг. Під час акції урочистою ходою будуть пронесені прапори, які повернулися до столиці з зони антитерористичної операції. Ці прапори разом з необхідною допомогою та дитячими листами, малюнками, оберегами в лютому 2015 року передали гуртківці Палацу в мужні руки захисників нашої Вітчизни. На кожному прапорі – щирі слова вдячності від тих, хто відстоює суверенітет на сході України.
 
Акція завершиться флешмобом вихованців творчих колективів КПДЮ «З вірою в серці». Наприкінці заходу учасники вшанують пам’ять загиблих воїнів та покладуть квіти до могили Невідомого солдата у парку Вічної слави.
У вівторок, 5 травня, о 14:00 відбудеться молодіжно-патріотичний форум «Два покоління – дві війни».
 
Програма патріотичного форуму передбачає комплекс виховних, військових і культурних заходів, а саме:
·  урочистий парад «За пам’ять, за славу, за честь…» за участю навчальних закладів із посиленою військово-фізичною підготовкою м. Києва (початок: 14:00, Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років);
·   фестиваль духових оркестрів навчальних закладів «Слава героям-визволителям України» за участю духового оркестру Почесної Варти Збройних Сил України;
·   урок військової підготовки «Шануймо подвиги дідів своїх, батьків…» за участю військових ветеранів, представників органів влади та громадськості (початок: 14:40, Національний музей історії Великої Вітчизняної війни).
 
У Форумі візьмуть участь почесні гості: представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, керівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Шевченківської РДА, а також представники ліцею – співробітники Служби зовнішньої розвідки України, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники всеукраїнських громадських організацій «Спілки ветеранів Великої Вітчизняної війни Шевченківського району м. Києва», «Київська міська спілка ветеранів АТО».
 
Місце проведення: Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років», вулиця Лаврська, 24

 

25 квітня 2015 року за сприяння та підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської адміністрації у Маріїнському парку (Ракушка) в Києві відбудеться: П’ятий Фестиваль бойових мистецтв «ВОЇН СВІТЛА», метою якого є популяризація бойових мистецтв та здорового способу життя. 

Організатор Фестивалю: Тетяна Крижанівська та громадська організація Фонд «АйКіКамі».

Програма Фестивалю:

• виступи понад 20 шкіл бойових мистецтв різних країн (України, Японії, Китаю, Індії, В’єтнаму, Таїланду, Філіппін, Ізраїля, Бразилії та ін.): Хортінг, ТАКТІКА, Айкідо, Кендо, Кендзюцу, Дзю-Дзюцу, Ніндзюцу, Кунг-Фу, Цигун, Йога, В’єт Во Дао, Муай-Тай (тайський бокс), Крав Мага, Капоейра, БДД (бразильське Джиу-Джицу), ММА (змішані єдиноборства) Ножовий бій тощо;

• виступи зі StreetWorkout – масового руху, заснованого на заняттях вуличною фізичною культурою (турник, бруси, гирі);

• майстер-класи з єдиноборств;

• арт-майданчик;

• Концерт українського рок-гурту "Біла Вежа".

Ведучий фестивалю - Геннадій Попенко

Контакти: (067) 503-71-00

t.kryzhanivska@gmail.com

www.aikikami.com.ua 

Вхід вільний!!!

 

Завтра, 25 квітня 2015 року, в рамках акції «Зробимо Україну чистою! 2015», на території Сирецького парку пройде цікавий конкурс на кращий дизайнерський малюнок на лаві “Кольорова алея країн світу” серед дитячих колективів Шевченківського району.
 
В кожній команді буде по 3-4 учасників і вони матимуть лише декілька годин на створення шедевру, який стане окрасою улюбленого парку! Оцінювати роботи буде компетентне журі, до складу якого також входить голова ГО «Сучасний Світ Молоді» Владислав Шелоков.
 
А вже о 13:30 на футбольному полі (у парку, напроти вул. Гонти) відбудеться нагородження переможців. Всі учасники отримають призи від першого шкільного молодіжного порталу «Світ Молоді», а переможці номінацій – спеціальні відзнаки від партнерів.
 
Місце: Сирецький парк (ближче до вул. Т.Шамрила, 4Б).Початок о 10:00.
 
Запрошуємо Вас на свято чистоти і краси!
 
Детальна інформація про КОНКУРС “КОЛЬОРОВА АЛЕЯ КРАЇН СВІТУ”
11 квітня 2015 року партнер ГО “Сучасний Світ Молоді” – кінотеатр «MULTIPLEX»|ТЦ «Проспект» організовує Великодній майстер-клас з виготовлення дряпанки. Запрошуємо всіх бажаючих в переддень Свята Воскресіння Господнього прийти і побачити, як народжується дряпанка!
 
Хочете зрозуміти, побачити, а головне надряпати власний витвір мистецтва – тоді Вам сюди!
 
Майстер-клас проходитиме під керівництвом художника, майстра з виготовлення дряпанок Шевченка Богдана.
 
Дата проведення: субота 11 квітня.
Починаємо: 11.00 і до останнього учня.
 
Запрошуємо киян та гостей міста, дорослих і дітей… Чекатимемо всіх без винятку!
 
Виконавці найкращих робіт гарантовано отримають 1 білет в кіно.
2го квітня у Києві, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Луцьку, Харкові, Одессі одночасно відбудуться акції «у блакитному» з метою поширення інформації про аутизм та на підтримку дітей та дорослих з аутизмом.
 
«Київ у блакитному» 2 квітня о 13:00, в Парку імені Тараса Шевченка.
 
Під час акції діти з аутизмом зберуть із розмальованих ними блакитних шматочків пазлу сердечко – що символізуватиме можливості таких діток до навчання, творчості, любові. Далі батьки, діти, активісти та небайдужі люди вишикуються у блакитну стрічку та випустять повітряні кульки у блакитне небо.
 
Під час акції волонтери розповсюджуватимуть інформаційні матеріали про аутизм та його перші прояви.
 
Мета акції: залучення уваги до проблем аутизму в Україні – низький рівень проінформованості батьків дітей дошкільного віку про ранні прояви аутизму. Відсутність реальної статистики кількості дітей, які страждають аутизмом, відсутність професійної ранньої діагностики та системи реабілітації дітей з аутизмом, системи соціальної підтримки сімей з дітьми в аутичному спектрі.
 
Всі на блакитно-синій флешмоб!
 
Аутизм - це постійне порушення розвитку, яке проявляється протягом перших трьох років життя і є наслідком неврологічного розладу, позначається на функціонуванні мозку. Світова статистика - 1 з 88 дітей має діагноз в аутичному спектрі! І ці цифри ростуть з кожним роком. Аутизм не виліковний, але при своєчасній корекції, дитина може бути повністю адаптована до життя у дорослому віці
В сонячну суботу 21.03.2015 року на території Київського зоологічного парку небайдужа молодь розбудить нашу планету за допомогою позитивного та життєствердного флешмобу. Участь в заході візьмуть активісти ГО «Сучасний Світ Молоді», прихильники діяльності організації, шкільні лідери столиці разом із співробітниками та юннатами Зоопарку.
  
Захід приурочений до Дня Землі, що відзначається ООН в день весняного рівнодення. Даний проект популяризуватиме серед молоді відпочинок у єдності з природою, переосмислення своїх цінностей та відношення до довкілля. Через єднання з природою, її творіннями та позитивне мислення – до гармонії в собі та суспільстві.
 
Організатори прагнуть показати справжню сучасну молодь України – активну, позитивну, життєрадісну, виховану, спортивну, відкриту та свідому. Завдяки організації флешмобу та його візуалізації, учасники не тільки пришвидшать прихід теплої пори року, але й продемонструють захоплення та життєві цінності молодих українців.
 
Дата, час, місце: 21.03.2015, 12:00, Київський зоологічний парк.
Організатори: ГО «Сучасний Світ Молоді», Київський зоологічний парк, Дарницька РРС «Стріла», Дніпровське РОС «Дніпро», Деснянська РРС.
Ведучий: Денис Мусаєв.
Прохання до представників ЗМІ попередити про свою зацікавленість подією: +380 67 77 491 77, +380 99 265 18 68 (Владислав).
 
Довідково: День Землі святкується у багатьох країнах в день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна (у Північній півкулі) або осінь (у Південній). ООН святкує День Землі зазвичай 20-21 березня.
26 лютого 1971 року Генеральний секретар ООН У Тан підписав спеціальну декларацію, присвячену цій події. Щороку 20-21 березня в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку дзвонить дзвін миру.
 
1 березня в Києві стартує унікальний освітній проект для дітей - Академія професій. В унікальному навчальному закладі діти отримають не лише якісну спеціалізовану освіту, а й сприяння в просуванні їх творчих проектів до успіху.
 
В Академії професій KidsWill кращі педагоги столиці будуть навчати дітей і підлітків журналістиці, кіномистецтва, фотографії, моді і дизайну, декору, акторської майстерності, основам бізнесу та особистісного розвитку, програмування і конструювання. Навчальні заняття будуть проходити на майданчиках дитячого міста KidsWill, оснащених спеціалізованим обладнанням.
 
В послуги Академії професій крім якісного сертифікованого освіти входить продюсування дитячих творчих проектів: з навчального подіуму юні моделі потраплять на обкладинки популярних журналів, мультиплікатори - на всеукраїнські фестивалі, фотографи - на виставки, декоратори - на ярмарку ... Мета проекту - допомогти дітям реалізувати свій потенціал в популярних спеціальностях і якомога раніше почати свій професійний шлях.
 
Навчальний процес в Академії професій буде проходити у форматі популярного освітнього напрямку "едьютейнмент": поєднання навчання з розвагою. Так, після кожного уроку учні академії зможуть безкоштовно користуватися всіма ігровими майданчиками та атракціонами міста KidsWill. А батькам не доведеться мчати якнайшвидше, щоб встигнути забрати дитину одразу після закінчення уроків.
З 1 березня 2015 починаються заняття на факультетах моди, фотомистецтва, мультиплікації, бізнесу, декору та гірськолижного спорту.

3 лютого 2015 року за участю Міністра освіти і науки Сергія Квіта, генерального директора «Майкрософт Україна» Надії Васильєвої відбудеться прес-конференція з нагоди підписання рамкової угоди між Міністерством освіти і науки України та компанією «Майкрософт Україна» з метою сприяння реформі вищої освіти та створення умов для легального використання програмного забезпечення у адміністративних та навчальних процесах вищих навчальних закладів.

 

У прес-конференції також візьмуть участь ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, ректор Донецького національного університету Роман Гринюк, президент Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Андрій Мелешевич, керівник відділу по роботі з закладами освіти і науки компанії «Майкрософт Україна» Ольга Свириденко.

 

Початок заходу: 12:00.

 

Місце проведення: проспект Перемоги, 10; Міністерство освіти і науки України.

 

Акредитація ЗМІ до 10.00. 3 лютого 2015 року за телефоном: (044) 481-32-62

 

 

За підтримки Зеленого ліхтарика, Київського міського Будинку природи та НПП "Голосіївський" організовується майстер-клас, де кожен учасник зможе зробити смачну годівничку із яблука та апельсина.

15 січня 2015 року відбудеться прес-брифінг Центру дослідження суспільства на тему "Ціна освіти: що приховує бюджет 2015?" за участю першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун та керівника освітніх програм Центру дослідження суспільства Єгора Стадного.

Початок заходу: 11.00.

Місце проведення: вул. Інститутська, 4 (готель «Україна», 3-й поверх), Український кризовий медіа-центр

Телефони для довідок: 050 157 81 59; 093 79 303 76.

Прес-служба Міністерства освіти і науки України