Svit Molodi ( Експериментальна школа «Світ Молоді» )

Вихованці Дитячого центру «ProfiCAMP» КПДЮ в гостях у Юридичної компанії Салком

Вихованці Дитячого центру  «ProfiCAMP» КПДЮ в гостях у Юридичної компанії Салком – Новини – Експериментальна  школа «Світ Молоді»

У період літніх канікул (з 6 по 17 червня 2016 року) на всіх тінейджерів чекає насичена пізнавальна програма Київського Палацу дітей та юнацтва.

Центр розвитку та відпочинку «PROFICAMP» Київського Палацу дітей та юнацтва запрошує допитливих підлітків віком 12–15 років приєднатися до лав юних професіоналів і зануритися в світ «Міста майстрів».
В рамках програми на тінейджерів чекають майстер класи з тележурналістики, акторської майстерності, гончарства та багато іншого. Перед ними відкриються двері різних компаній - лідерів ринку України.
Сьогодні вихованці побували в гостях у Юридичної компанії "Салком" - це одна з передових компаній цієї галузі, яка працює вже 25 років.
Діти змогли дізнатися більше про юриспруденцію, права людини, закони та їх виконання, ознайомилися з переліком професій, що стосуються юриспруденції. Тепер вони знають, в яких галузях застосовуються юридичні знання, в яких ситуаціях звичайному громадянину потрібен юрист, яким чином можна зробити кар’єру в юриспруденції. Також вони дізналися, чим саме займається компанія "Салком", як минає робочий день працівника юридичної фірми. Вони отримали подарунки та сувеніри. Можливо, сьогоднішній візит допоможе дітям визначитися з майбутньою професією.