Svit Molodi ( Експериментальна школа «Світ Молоді» )

Школа журналістики від Світу Молоді триває

Школа журналістики від Світу Молоді триває – Новини – Експериментальна  школа «Світ Молоді»

Програма наших безкоштовних тренінгів дає можливість молодим людям, які цікавляться медіа і хочуть створювати власний продукт, перейняти знання та досвід професіоналів.

Учасники нашої Школи журналістики вже відвідали заняття з радіо-, теле- та фотожурналістики, які провели Юлія Рукавіцина, Наталія Нагорна та Світлана Мінаєва. Тетяна Яіцька провела для майбутніх медівників майстер-клас з SMM (Social media marketing).

Відбулися пізнавальні і дуже цікаві екскурсії на телеканали 1+2 та 112, де юні журналісти змогли познайомитись з роботою телеканалів, побувати в студії прямого ефіру та запису програм, у монтажних апаратних, відвідати ньюзрум, поспілкувались з ведучими та працівниками телеканалів.

«На закуску» залишилися найцікавіші для юних медійників напрями – професія телеведучого і створення відеоблогу.

Відеоблогерство – це новітній медійний напрямок, в якому можна реалізувати себе неймовірно швидко. Проявити себе як талановитого відеоблогера сьогодні може кожен охочий, адже для цього не потрібно отримувати журналістський диплом або шукати робоче місце у ЗМІ – достатньо створювати цікаві матеріали та розміщувати їх в Інтернеті.

Про секрети створення цікавих відеоблогів, а також про особливості роботи телеведучих – на наступних заняттях нашої Школи журналістики.
Щоб потрапити на наші майстер-класи, вам потрібно взяти участь у конкурсі. Умови ми оголосимо вже незабаром, стежте за нашими повідомленнями!

А поки що чекаємо на ваші ідеї і пропозиції (пишіть у коментарях). Світ Молоді бачить свою місію у сприянні самореалізації юних українців, тому нам дуже важливо знати, про що саме вам було б цікаво дізнатися у нашій Школі журналістики.

Підкидайте нам цікаві ідеї, і ми намагатимемося їх реалізовувати!

 

У этой новости нет фотографий

У этой новости нет видео

Популярные новости