Svit Molodi ( Експериментальна школа «Світ Молоді» )

Проект "Rest&Grow" – клуб спілкування та розвитку успішної молоді

Проект  "Rest&Grow" – клуб спілкування та розвитку успішної молоді  – Новини – Експериментальна  школа «Світ Молоді»

Підлітковий вік - це час пошуку і пізнання себе, самоствердження. Вік, коли дуже хочеться бути дорослим і здається, що все знаєш і розумієш краще, ніж дорослі. Вільний час хочеться проводити з однолітками. Дуже актуальними стають "кумири", яких хочеться наслідувати. Тож дуже важливо, хто ними буде.

Саме тому ми створили проект "Rest&Grow". Він - для підлітків, щоб вони могли відпочиваючи - навчатися, весело та з користю проводити час, знайомитися, спілкуватися в неформальній обстановці, обмінюватися думками, ділитися досвідом, працювати над спільними проектами. На наших зустрічах саме підлітки визначають питання і теми, які хочуть обговорити. А дорослі можуть тільки допомагати, направляти та ділитися досвідом.

 

Рахімова Анна

 Навіщо це мені?

Насамперед, я активна та любляча мама, яка дуже хоче, аби її дитина була щаслива та самодостатня. Прагну, щоб вона стала успішною і в особистому житті, і в професійному. А ще мрію, щоб вона жила в суспільстві таких же щасливих, успішних, самодостатніх та відповідальних людей. І я дуже хочу, щоб це була Україна.

Марія Черевко

 Для мене проект "Rest&Grow" - платформа розвитку, самопізнання та позитиву. Метою її існування є розвиток неформальної освіти та виховання українців, які змінюватимуть нашу державу та світ на краще. Впевнена, що у нас багато прогресивної молоді, і суспільство просто зобов'язане надати їй підтримку, поділитися досвідом успішних людей - професіоналів своєї справи. Впевнена, що майбутнє нашої держави в наших руках, тож треба діяти!

Місія проекту: формування та просування модного тренду «успішної молоді», корисної суспільству.

Візія: реалізація креативних стратегій життя зі «смаком, щастям та задоволенням».

У этой новости нет фотографий

У этой новости нет видео