Svit Molodi ( Експериментальна школа «Світ Молоді» )

8 фактів про користь читання книг

8 фактів про користь читання книг – Новини – Експериментальна  школа «Світ Молоді»

Батьки часто скаржаться, що діти не люблять і не хочуть читати книжки. Пропонуємо поповнити список батьківських аргументів на користь читання фактами.

8 фактів про користь читання книг

  1. Читання книг - універсальний спосіб розвинути розум: здатність перетворювати слова в уявні образи добре позначається на пізнавальних функціях мозку. Коли ти читаєш, твій словниковий запас стає багатшим, пам'ять покращується, а ти сам стаєш цікавим оповідачем.
  2. При швидкому читанні очі втомлюються менше, ніж при повільному.
  3. 95% людей читають дуже повільно - 180-220 слів за хвилину (одну сторінку за 1,5-2 хвилини). Існують спеціальні методики розвитку швидкості читання, але добре спрацьовує і традиційний спосіб – читати більше!
  4. Протягом години читання очі 57 хвилин зафіксовані на тексті, тобто перебувають у відносному спокої.
  5. Очі людини в процесі читання дивляться на різні літери і передають різні зображення, а мозок об'єднує їх в одну «картинку».
  6. Тренований читач може без проблем одночасно дивитися чотири телепередачі, постійно перемикаючи канали.
  7. Очі людини з середніми навичками читання роблять на одному рядку 12-16 зупинок, а очі того, хто читає швидко - 2-4 зупинки.
  8. Людина, яка багато читає, не схильна переїдати, вживати калорійну їжу лише задля того, щоб відволіктися від проблем або розважитися. Люди, які люблять читати, менш схильні до зайвої ваги.

Насправді в наш час люди читають дуже багато - незліченні повідомлення, стрічка новин нон-стоп, улюблені блоги в Інтернеті... Але книги ніщо не замінить. Саме читання книг допомагає людині удосконалювати свій мозок ефективніше, ніж будь-який інший спосіб.

#чтение #книги #память

У этой новости нет фотографий

У этой новости нет видео

Популярные новости